Yhteystiedot

Hallinto: Perhetalo Heideken, Sepänkatu 3 

20700 TURKU                    puh: 050 522 0651 

sposti: turku@4h.fi

Laskutus: puh. 040 8360837 (Eija)

sposti: eija.rantanen@4h.fi

Kerhot: 044 7808905

Yhdistysrekisteritunnus: 43218 y-tunnus:

0298734-7

Tilinumero FI82 5316 0840 0106 39

Sähköinen laskutusosoite:

Nimi: Turun 4H-yhdistys ry
Y-tunnus: 0298734-7
OVT-tunnus: 003702987347
Välittäjän tunnus: 003714377140

Henkilökunta

 Eija Rantanen

toimistopäällikkö

laskutus, palkka-asiat

eija.rantanen@4h.fi

040 8360837

Tommi Koskinen

4H-nuorisotyöntekijä

tapahtumat, ohjaus, hanketyöt

tommi.koskinen@4h.fi

Leena Halonen

Hankkeet, tapahtumat, työllistäminen  

4H-yritysvastaava Turku, Masku ja Naantali

leena.halonen@4h.fi

Instagram: 4h_leena


Markus Ainasoja

4H-nuorisotyöntekijä, 

ohjaus, hanketyöt

markus.ainasoja@4h.fi

Topias Meriö

4H-nuorisotyöntekijä

Metsäpäivät-koordinaattori

topias.merio@4h.fi

Nina Soini

Kerhokoordinaattori,

ohjaus, hanketyöt

nina.soini@4h.fi

044 7808905

Paula Harjamäki

Toiminnanjohtaja

050 5363617

paula.harjamaki@4h.fi